Sezona 2014-2015

Konečné pořadí ročníku 2014/2015: 1. Junior Strakonice, 2. Drahonice, 3. Doubravice, 4. Volyně B, 5. Pracejovice, 6. Pražák, 7. Balvani, 8. Štěkeň B, 9. Libějovice, 10. Sousedovice B, 11. Hoslovice, 12. Předslavice, 13. Číčenice, 14. Radošovice, 15. Cehnice B, 16. Nišovice, 17. Mnichov.

Radošovice - Číčenice 1 - 2 ( 0 - 1 )

Odveta se nám rovněž nepovedla.....sestavu si už nepamatuju . Střelec Blaho.

Číčenice - Radošovice  2 - 0 ( 1 - 0 )

Zápas můžeme zhodnotit jednoduše....my jsme hráli, nedávali góly a domácí vyhráli.

Klarner - Janda, Ťuka, Boublík, Zíka - Niebauer, Lagron (65. Šašek ), Miklas, Říha - Blaho, Beran

Poté se hrály dvy zápasy o celkové umístění s celkem ze skupiny B.

Doubravice - Radošovice 5 - 0 ( 2 - 0 )

Sestava byla ještě víc slátaná než obvykle..asi nemá cenu to nijak extra hodnotit...

Klarner - Janda, Ťuka, Kuneš, Bartoš - Niebauer, Miklas, Lagron, Říha - Šmíd ( 25. Beran) , Šašek

Radošovice - Pracejovice 2 - 0 ( 1 - 0 )

V sobotním odpoledni se odehrála v Radošovicích velká krádež za bílého dne. Ve slátané sestavě, kdy opravdu nastoupil kdo mohl, jsme se vyhecovali k nadlidskému výkonu a porazili favorizované Pracejovice. Říha z penalty a Lagron střelou z vápna určili konečný výsledek. Pochvalu zaslouží sice všichni, ale vyzdvihnout musím Geryho v brance, Jardu Kunu ve středu zálohy, ale hlavně Romana Niebauera, který dneska byl nejlepší na place. Prostě tři body nad plán...nemůžu ale nezmínit lemply Helmu a Koštíře, kteří ani neuznají za vhodné se omluvit ze zápasu. Pokuta je nemine .

Klarner - Janda, Ťuka, Boublík, Vachuda - Niebauer, Kuneš, Lagron, Říha - Beran, Šmíd

Sousedovice B - Radošovice 1 - 2 ( 1 - 1 )

Těsně před koncem sezony jsme oslavili první venkovní vítězství. Na vítězství mají největší podíl dva hráči, kterým je dohromady 94 let !!!...nesmrtelný a neuvěřitelný Jarda Kuneš, který báječně působil jako pomezní rozhodčí a když už se na to nemohl koukat, tak se nominoval do hry..všechna čest..Jardo..jménem oddílu ti strašně moc děkuji.Ale hlavně musíme poděkovat tvé Věře, za to že tě udržuje v takové super kondici..Věro děkujem....druhým klíčovým hráčem byl Beran, který nejprve hlavou a v 87. minutě proměněnou penaltou, zajistil výhru.

Klarner - Janda, Ťuka, Lagron, Říha - Niebauer, Miklas ( 70. KUNEŠ!) , Helma, Peleška - Šmíd (65.Šašek) , Beran

Radošovice - Junior Strakonice 0 - 4 ( 0 - 2 )

K lepšímu výsledku nám chyběla větší bojovnost a lepší fyzička. Ale i tak jsme nehráli špatně a jen škoda , že jsme nevyužili některou z našich šancí. Sám jsem zvědav, co tomu řekne Nezaujatý divák Gery..:-)

Klarner - Janda, Ťuka, Lagron, Vachuda - Niebauer(70.Koštíř), Miklas(65. Šmíd), Helma(80.Šašek), Zíka - Peleška , Beran

Hoslovice - Radošovice 1 - 0 ( 0 - 0 )

V prvním poločasu jsme byli lepší. Ve druhém taky, ale domácí měli nebezpečné brejky a Gery chytil 3 tutovky. Rozhodla hlava Rychtáře po rohu.  To co se stalo v 92. minutě nebudu komentovat, protože takový slova na výkon rozhodčího ( no rozhodčího..toho líného pána s píšťalkou v červeném dresu, co si stejně udělá co uzná za vhodné ) ještě nikdo nevymyslel.

Klarner - Janda, Ťuka, Lagron, Vachuda - Niebauer, Blaho, Beran( 30. Helma), Zíka - Peleška, Šmíd ( 60.Koštíř)

Radošovice - Cehnice B  2 - 0 ( 1 - 0 )

První jarní ostrý zápas. A byl opravdu ostrý. Hosté se toho nebáli a souboje dohrávali až do konce. Byli jsme však herně lepší a v obou poločasech si vytvořili spoustu šancí, ovšem s proměňováním to bylo horší. V prvním poločasu se ujala jen tečovaná střela Housky a na potvrzení výsledku jsme si museli počkat až téměř do konce, kdy po nezištné přihrávce Pelešky zakončil do prázdné branky ostrostřelec jara Franta Šmíd. Tři body zůstali zaslouženě doma.Stínem utkání je však Fousovo zlomená ruka a tudíž konec sezony...:-( Sudí Krejčík.

Klarner - Janda, Ťuka, Říha, Vachuda - Blaho, Lagron, Houska (84. Šašek), Zíka - Beran (65. Šmíd) , Peleška (87. Koštíř)

Radošovice - Balvani 3 - 4 ( 2-2 )

Druhý přípravný zápas nám odhalil mezery v bránění a zakončování. Udržet hostujícího Boukalíka byl pro náš tým nepřekonatelný oříšek. Dal nám hattrick a čtvrtý gól jsme si dali raději sami...:-(...máme co zlepšovat..Branky Říha z penalty, Zíka a Šmíd.

Klarner - Niebauer, Ťuka, Říha, Vachuda - Janda, Lagron, Zíka - Šmíd, Peleška, Helma. Střídali : Šašek, Blaho, Bartoš

Radošovice - Mnichov 3 - 2 ( 1 - 1 )

První jarní přátelák byl opět naprosto vyrovnaný, jak to už v duelech s Mnichovem bývá. V brance se představila nová posila Gery a až se naučí chytat míč do rukou, tak to bude dobrý. Zápas byl plně v režii Franty Šmídů. Rozdával fotbalovou radost a když chtěl, tak dal góla. A chtěl v sobotu dvakrát. Třetí branku přidal Lagron.

Klarner - Janda, Ťuka, Říha, Vachuda - Blaho, Houska, Lagron, Zíka - Peleška, Šmíd. Střídali Beran, Bartoš a Šašek.

Balvani - Radošovice 1 - 1 (0-0)

V utkání průměrné úrovně jsme se po přestávce dostali do vedení po trefě Pelešky, ale domácím jsme vyrovnání doslova darovali na zlatém podnosu....škoda..na vítězství tentokráte bylo..Sudí Hornát

Kešner - Janda( 46. Blaho), Ťuka, Říha, Vachuda(75.Šmíd) - Niebauer, Miklas(90.Koštíř), Lagron, Houska - Peleška(80.Brabec), Beran(70.Zíka)

Radošovice - Mnichov 0 - 0

Na utkání bylo znát, že hrají poslední dva týmy tabulky. Pár šancí bylo na obou stranách, ale zůstaly nevyužity..remíze je tedy spravedlivá.Sudí Káník.

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík( 25.Šmíd), Vachuda - Niebauer, Lagron, Beran, Říha - Houska, Peleška

Radošovice - Doubravice 0-8 (0-2)

První poločas s legendárním Jardou Kunou v sestavě vypadal ještě velice dobře. Do druhého poločasu však Jarda odmítl nastoupit..nechápu..mladý talentovaný hráč..nejlepší na place a nechce..nastoupil nekop Beran a byl u šesti branek...od většího přídělu nás zachránil výtečný Kešner v brance...takže celkem ostuda..sudí Bernas

Kešner - Říha, Kuneš(46. Beran), Ťuka, Vachuda - Niebauer, Lagron(80.Janda) , Houska, Blaho - Brabec, Peleška

Petr Anšlág - Radošovice 2-1 (1-1)

Asi náš nejlepší podzimní výkon. Bohužel okresní fotbal je takovej jakej je...ale na každou svini, ať má černej, nebo červenej rozhodcovskej dres se voda vaří..chtěl bych všem hráčům poděkovat za bojovnost a doufam, že nás dnešní výkon odrazí k dalším lepším zápasům.

Kešner - Janda (65. Kuneš), Ťuka, Boublík, Zíka - Brabec, Lagron, Beran, Blaho - Houska, Peleška

Profesor Drchlík opět na scéně.....aneb legenda se vrací!

Radošovice - Sousedovice B 4-5 (0-4)

Po tragickém výkonu v prvním poločase, který jsme opět totálně pokazili a předpřestávkovým příjezdem sanitky v klubových barvách, která si naložila Frantu Šmídů s vykloubeným ramenem, jsme do druhé půlky nasadili tajnou zbraň. Legendárního, nesmrtelného a fantasticky hrajícího JARDU KUNEŠE!!..Snažili jsme se jak mohli..snížili na 3-4 a poté i na 4-5..ale vyrovnat už nedokázali...:-(..Střelecky se zaskvěl autor hattricku Martin Peleška. Jeden gól si hosté dali sami. Sudí Poklop

Kešner - Šmíd(40.Šašek-60.Lagron), Ťuka, Boublík, Vachuda (46. Kuneš) - Niebauer, Říha, Houska, Blaho - Beran, Peleška

Strakonice - Radošovice 8-0 (6-0)

Pouťovej zápas máme za sebou......poděkování patří našim skvělým fanouškům, kteří i po nepovedném zápasu našim hráčům poděkovali...

Kešner- Janda(35.Šmíd), Lagron, Boublík,Ťuka, Vachuda- Blaho, Říha, Zíka - Beran (46 Miklas)- Peleška (80.Šašek)

Radošovice - Hoslovice 1-4 ( 0-2)

Po dalším tragickém výkonu klesáme v tabulce na dno...skoro na samé dno..:-(..tragédie,bída , zoufalství...měli by jsme se nad sebou drobet zamyslet..

Sudí Anšlág. Branka Říha z penalty.

Kešner - Janda (60.Šmíd), Ťuka, Boublík, Vachuda - Blaho, Lagron, Říha, Zíka - Beran, Peleška

Cehnice B - Radošovice 2-0 (1-0)

Další nepovedené venkovní utkání. Své šance jsme neproměnili, nebo finální nahrávkou nedotáhli do konce a Beranem trefili z trestňáku pouze břevno. Inkasovali jsme po chybě v obraně a druhý gól po ůspěšném brejku domácích. Sudí Krejčík

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík (46.Brabec), Vachuda - Blaho, Lagron, Říha, Zíka - Peleška (65. Šmíd), Beran (85. Šašek)

Radošovice - TJ Balvani Strakonice    2 - 0 (1 - 0)

Proti oslabenému soupeři, který zodpovědně bránil jsme se jen velmi stěží prosazovali. A zaplaťpánbůh za vítězství. Branky Beran 2.

Kešner - Říha (35.Janda), Ťuka, Boublík, Vachuda - Blaho (65. Šašek), Lagron, Žák (46.Miklas), Houska (46.Zíka) - Peleška (46.Šmíd) , Beran

Mnichov - Radošovice 3 - 2 ( 2 - 1 )

První letošní zápas nám moc nevyšel. V úvodu jsme měli převahu, tlak i šance, ale branky střílel soupeř. Ve 25.min. jsme prohrávali 2 - 0. Do poločasu jsme snížili Lagronem z penalty a v úvodu druhé půle dokonce vyrovnali Blahem, ale za spousty šancí jsme další gól dát nedokázali. A mnichovští nás v 88. minutě potrestali třetím gólem. Škoda.....dneska určitě na výhru bylo..Sudí Krejčík

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík, Říha - Houska( 65. Koštíř), Miklas ( 35. Beran), Žák, Blaho - Peleška ( 85. Šmíd), Lagron

Radošovice - Strakonice 0 - 4 ( 0 - 1 )

První letošní ,,ostrý,, zápas. Středeční odpoledne a první kolo poháru. Krásné počasí, kvalitní soupeř, spousta diváků a novináři. Prostě to mělo náboj. Junior byl výrazně fotbalovější, ale tu jsme my vynahradili bojovností a zodpovědnou hrou. Výborný výkon předvel hlavně Adam v brance. Suma sumárum..nemáme se za co stydět. Náš výkon byl příslibem do dalších bojů. Sudí Bernas.

Kešner - Janda, Ťuka, Boublík, Vachuda (75.Lagron) - Blaho, Miklas, Říha, Houska ( 70.Brabec) - Beran (72. Koštíř), Peleška (76.Šmíd)

Radošovice - Sousedovice B    2 - 5

Nejlepší hráči týmu relaxovali na motorkách v Brně a podle toho to asi taky tak vypadalo..:-)

Čestice - TJ Radošovice    3 - 0 (0-0)

V prvním letošním přáteláku jsme vyrazili na hřiště Čestic, hrajících okresní přebor. V prvním poločasu, jsme s vyjímkou 10 minut byli lepší, ale díky naší střelecké nemohoucnosti se nám branku vstřelit nepodařilo. Ve druhém jsme prostřídali hodně hráčů a domácí využili naše chyby, zatímco my jsme z množství šancí nevyužili ani jednu. Ale celkově hodnotíme zápas kladně, protože jsme s týmem hrajícím o třídu výš , sehráli velice vyrovnanou partii.

Kešner- Janda, Ťuka, Boublík, Vachuda - Říha, Miklas, Žák, Blaho - Koštíř, Šmíd. Střídali: Beran, Šašek, Bartoš

JARDA KUNA ALL STARS TEAM - RADOŠOVICE VÝBĚR   7 - 4

Pan profesor Drchlík v utkání řádil jako za mlada a vstřelil i jednu branku.